Bigjigs Vagon s autem + 2 koleje

Našli jste co jste hledali. Toyboom má zboží s názvem: Bigjigs Rail Vagon s autem + 2 koleje. Vybrali jsme pro vás nejlepší z kategorie: vláčky bigjigs rail. Bigjigs Rail...
Garantovaný nákup z Eberry.cz

Skladem • 1 varianta91 % • 2 285 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč62 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč92 % • 317 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 3 364 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 9 788 recenzíShop roku '23 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč47 neověřených recenzíDalší informace

Věk od
3 let

kompatibilní s otatními produkty

• , zakoupeno v agatinsvet.cz

• autíčko se dá sundat a je pro jistotu vespod autíčka a na vagonku magnet takže autíčko krásně drží
    • není víc barev

opět krásná a kvalitní hračka, a kousek kolejí v balení potěší

• , zakoupeno v Vláčkomania.cz

• hezký vagonek

K nové mašince jsme si chtěli pořídit i nový vagonek.Zaujal mě právě tento,co vozí autíčko.Dobrý nápad na vagonek s autíčkem.Autíčko se může sundat a samo může jezdit po kolejích.Pěkné zpracování.Cena je asi trochu vyšší.Výrobek doporučuji.

Typ
vagóny
Určení
pro kluky a holky
Věk od
3 let

Bigjigs Rail Vagón s autem + 2 koleje

Součástí balení jsou také koleje: 1ks spojka BJT104 a 1ks koncová kolej BJT161!

Vagónek pro přepravu aut po dřevěné železnici, dodáván včetně autíčka.

Autíčko je na vagónku přidržováno magnetem.

Hlavní vlastnosti:

• Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.
  • Vyrobeno z kvalitních a zodpovědně získaných přírodních materiálů.
  • Odpovídá současným evropským bezpečnostním normám.
  • Podporuje představivost, obratnost a koordinaci.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 2 964 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

kompatibilní s otatními produkty

• není víc barev

opět krásná a kvalitní hračka, a kousek kolejí v balení potěší

• , zakoupeno v Vláčkomania.cz

• hezký vagonek

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v agatinsvet.cz

vagón autíčkem jsem zde viděla poprvé.

• , zakoupeno v agatinsvet.cz

Pěkná, kvalitní hračka. Auto drží na vagonku pomocí magnetu, kola vagonu jsou natáčecí.

Obohacení vláčkodráhy.